Aubergine nominováno na Nobelovu cenu za záchranu TOPSERIÁLŮ

Do očí pirátských živlů a chudiny co nemá na Netflix byly v pátek vehnány slzy zprávou, že servery na sledování seriálů zdarma jsou nadobro mimo provoz.

Statisíce se musí po trvalém výpadku pirátských serverů naučit s tradičními televizory. Situace je tak zoufalá, že si někteří dokonce začínají hledat hobby.

Zdrcená fanynka TOPSERIÁLŮ studuje složitý a obsáhlý manuál k prehistorickému zařízení

Většina asi na TOPSERIÁLY chodila kvůli Hře o trůny, ale pro mě byla stránka domovem. V diskuzích pod epizodami jsem potkal pár pravých přátel.

Podělil se s Aubergine Norbert G., který musí kvůli smazání TOPSERIÁLŮ znovu navštěvovat terapeuta

Aubergine přichází na pomoc

Aubergine trpí kromě závislosti na narkotikách také nevadnoucí láskou ke svým bližným. Rozhlodli jsme se proto vyjít na pomoc všem depkařům, kteří už si pomalu začínají hledat skutečné koníčky. Uspořádali jsme dobročinnou akci – stávku – za obnovení všemi milovaných TOPSERIÁLŮ. Akce proběhne 15. listopadu 2019 v Brně, srdci Moravstánu. K události se přidejte tady.

Cesta k Nobelovce

Jak se zdá, popularita TOPSERIÁLŮ se rozpíná mezi hranice Česka. Dostali jsme totiž dopis až ze Stockholmu, kde prý Nobelova komise připravuje udělení nobelovky za mír právě magazínu Aubergine. Měla jí původně dostat Greta, ale my si jí prý zasloužíme víc.

Comments are closed.