Zdeněk Troška chystá triologii o bratrech Okamurových. Mirka Spáčilová už stihla zkritizovat epizodu Tomio.

Český režisér a medailista Zdeněk Troška, který může své kariéře připsat například trhákové série Slunce, seno…, Kameňák, Babovřesky, nebo několik pohádek, které nikoho nezajímají, se nyní chystá na další ambiciózní projekt. Půjde o jeho první životopisnou triologii.

Všechny filmy budou pojednávat o životech bratří Okamurových, přičemž každý díl bude především o životě jednotlivých bratrů: Hayata, Osamua a Tomia. Podle prvních informací bude začátek filmu situován do Tokia 70. let minulého století, kde bratři vyrůstali.

Bratři Okamurovi / TN.cz

Dále se můžeme těšit na dojemnou scénu, ve které si u Tomia Okamury jakožto mladého prodavače popcornu v Tokijském kině objedná samotný Jackie Chan. Na premiéře jedné z jeho filmů mladičký Tomio nabídne fenomenálnímu herci výhodné velké menu za cenu středního, načež mistr Chan, který jako správná filmová hvězda očekává občerstvení zdarma, na místě smísí popcorn a dietní kolu a metr a půl vysokým výkopem je vrhne Tomiovi přímo do obličeje. Bližší podrobnosti o filmu zatím nechce režisér ani členové štábu sdělovat.

Mirka Spáčilová / iDNES.cz

„Ačkoli se ani jeden z těch filmů nezačal natáčet, jsem skálopevně přesvědčená, že kapitola o Tomiovi bude stát za hovno.“

Mirka Spáčilová, filmová kritička

Vyjádření se nezdržela ani tisková kancelář Česko-Slovenské filmové databáze.

„Podle našeho průzkumu bude mít epizoda 2 – „Kdysi normální chlapec“ pojednávající právě o životě předsedy SPD sice nejvyšší sledovanost, ale rating horší, než film Sharknado 6.“

Tisková kancelář ČSFD

První díl triologie by se měl na plátnech objevit přibližně 2 měsíce před příštími volbami do poslanecké sněmovny. Další dva kvůli nulovým tržbám hned týden po něm.

Titulní obrázek / Telkáč.sk

Titulní obrázek / Telkáč.sk

Comments are closed.