Zaměřením příští série American Crime Story budou politické kauzy Andreje Babiše.

Konec zdlouhavého čekání pro fanoušky seriálu American Crime Stories nastal. Studio FOX prostřednictvím své tiskové kanceláře informovalo veřejnost o směřování následující série zmíněného seriálu. Dříve vedli jeho diváci diskuze o tématu chystané série, přičemž nejpravděpodobnějším byl skandál Clinton – Lewinská. Podle posledních informací bude příběh osmidílné série pojednávat o politických kauzách Andreje Babiše.

Všech osm dílů seriálu mají společně režírovat Christopher Nolan (scénárista snímků Interstellar, Dunkirk a další) a Jonathan Frakes (moderátor pořadu Věřte Nevěrte). Na tiskové kanceláři oba režiséři prozradili několik detailů týkajících se nové série.

Pilot

Celý seriál bude jakýmsi proplétáním současnosti a budoucnosti Andreje Babiše. Podle slov režisérů si toho diváci všimnou už v první, dramatické scéně. Seriál začíná Obyčejným ránem Moniky Babišové (Khloé Kardashian), která po snídani nasedá do svého Porsche 911, aby přivezla ex-manželu Andrejovi (Jean-Paul Belmondo) do mírovské věznice mast na klouby.

Obsazení

V hlavních i vedlejších rolích uvidíme mnoho známých tváří, kromě již zmíněné Khloé Kardashian a Jean-Paul Belmonda jsou jimi například Morgan Freeman v kostýmu Jubba Hutta (Miloš Zeman), Anthony Hopkins (Jaroslav Faltýnek), Judi Dench (Marie Benešová), Justin Timberlake (Marek Prchal), Jim Parsons (Jiří Ovčáček), Jared Leto (Andrej Babiš ml.), nebo Melissa McCarthy (Jana Maláčová).

Comments are closed.